ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 8692314
nr 869 2314
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Evy Låås (1923-1999), kitchen, stämpelsign. signature a tergo, signed. sheet: 77x56, unframed.
WATERCOLOUR (F), Evy Låås (1923-1999), Köksinteriör, stämpelsign. a tergo, signerad. bladets mått: 77x56
Condition: oramade
Evy Låås, born 1923, dead 1999, Swedish painter and draughtsman.
600
SEK 350
Monday January 13 2014
at 19:24:05
11/1 15:25:05
300 kr
13/1 19:18:53
Evy Låås
Read more about Evy Låås